تبلیغات
وب سایتی برای بازی های رایانه ای - wow-server
تاریخ : چهارشنبه 21 تیر 1391
نویسنده : محمد فرج الهی
http://img4up.com/up2/96236389710504186123.jpg

خیلی ها برای بازی world of warcraft wrath of the lich king مشکلاته زیادی از جمله تغییر سرور برای بازی کردن داشتند.در برخی سایت های انگلیسی گفته شده بود که وارد realm بشوند و آن را تغییر دهند که برخی متوجه نمیشدند.برای اولین بار در بین وب سایت های فارسی نرم افزار تغییر سرور بازی world of warcraft wrath of the lich king را در اختیار شما عزیزان فرار میدهیم تا به راحتی و زدن فقط 1 کلیک سرور را تغییر دهید و آمداه بازی کردن شوید.این مطلب اختصاصی وب سایت devilmaycry-md.mihanblog.com میباشد.
نکته 1:این بازی نیازی به کرک ندارد و فقط باید در یکی از سرور های داخل کادر نرم افزار اکانت ساخته و با کلیک روی آن سرور و زدن کلمه CHANGE کلمه PLAY روشن شده و شما میتوانید وارد بازی شوید.
نکته 2:بهترین سرور مجانی دنیا سایت MOLTEN -WOW میباشد 
نکته 3:سایت 4shared یکی از بهترین سایت های آپلود می باشد و ما بیشتر فایل ها را در آنجا آپلود میکنیم و شما برای دانلود بایید یک اکانت بسازید.
نکته 5:این نرم افزار فقط بر روی نسخه world of warcraft wrath of the lich king کار میکند.

لینک دانلود:
http://www.4shared.com/file/Q4DWhxuA/WOW_-_Server.htmlموضوعات مرتبط: نرم افزار های world of warcraft ,
برچسب‌ها: wow server , تغییر سرور در بازی wow , تغییر سرور در بازی world of warcraft , کرک بازی wow , کرک بازی world of warcraft , تغییر سرور در world of warcraft wrath of the lich king , world of warcraft wrath of the lich king ,

آخرین مطالب